Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Next
da: Næste

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Import
da: Importér

en: Unknown
da: Ukendt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Recipients
da: Modtagere

en: Sender
da: Afsender

en: Stock
da: Lager

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Key
da: Nøgle

en: Product name
da: Produktnavn

en: Product
da: Produkt

en: Orders
da: Ordrer

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Sequence
da: Sekvens

en: Updated order
da: Opdateret ordre

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
da: Indtast e-mail-adresser der skal modtage meddelelserne; en på hver linje. Du kan ordre-tegn til dynamiske e-mail-adresser.

en: Update keys
da: Opdatér nøgler

en: Message format
da: Meddelelsesformat
