Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Import
hr: Uvezi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: OK
hr: U redu

en: Stock
hr: Zaliha

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Key
hr: Ključ

en: Product
hr: Proizvod

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Sequence
hr: Sekvenca
