Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Import
is: Flytja inn

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Separator
is: Skilja

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: OK
is: Í lagi

en: Stock
is: Lagerstaða

en: SKU
is: VN

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Product
is: Vara

en: Orders
is: Pantanir

en: Updated order
is: Uppfærð pöntun
