Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Import
kk: Импорт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Recipients
kk: Алушылар
