Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Import
km: នាំចូល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Key
km: សំខាន់
