Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх
