Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Sequence
or: ଅନୁକ୍ରମ
