Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Import
os: Импорт
