Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Import
ast: Importar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Key
ast: Llave
