Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Key
bo: གནད་ཚིག
