Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Key
cy: Allwedd
