Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Import
et: Impordi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Separator
et: Eraldaja

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: OK
et: Olgu

en: Stock
et: Ladu

en: SKU
et: Tootekood

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Key
et: Võti

en: Product
et: Toode

en: Orders
et: Tellimused

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Sequence
et: Sagedus

en: Updated order
et: Uuendatud tellimus
