Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Import
eu: Inportatu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: OK
eu: Ados

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Key
eu: Giltza
