Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Import
fi: Tuo

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Separator
fi: Erotin

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Stock
fi: Varasto

en: SKU
fi: Koodi

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Key
fi: Avain

en: Activation
fi: Aktivointi

en: Product
fi: Tuote

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Sequence
fi: Sekvenssi

en: Updated order
fi: Päivitetty tilaus

en: Message format
fi: Viestin muoto
