Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Product
ga: Táirge

en: Orders
ga: Orduithe
