Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: Stock
hu: Készlet

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Key
hu: Kulcs

en: Activation
hu: Aktiválás

en: Product
hu: Termék

en: Orders
hu: Rendelések

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Sequence
hu: Szekvencia

en: Updated order
hu: Frissített rendelés

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
hu: Email címek megadása értesítések fogadásához, címenként új sorba írva. Lehetőség van dinamikus email címek megadására megrendelés vezérjel használatával.

en: Tokens related to Ubercart orders.
hu: Ubercart megrendelésekkel kapcsolatos vezérjelek.

en: Message format
hu: Üzenet formátum
