Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Key
ka: გასაღები
