Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Import
lv: Importēt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Stock
lv: Krājumi

en: SKU
lv: Kods

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Key
lv: Atslēga

en: Product
lv: Prece

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Sequence
lv: Secība
