Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: OK
ml: ശരി

en: Sequence
ml: ക്രമം
