Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Import
nl: Importeren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Sender
nl: Afzender

en: OK
nl: Ok

en: Stock
nl: Voorraad

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Key
nl: Sleutel

en: Activation
nl: Activatie

en: Product name
nl: Productnaam

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Sequence
nl: Volgorde

en: Updated order
nl: Gewijzigde bestelling

en: Product key
nl: Productsleutel

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer de e-mailadressen in waarheen e-mailbevestigingen verstuurd zullen worden. Eén per regel. U kunt bestelling-tokens gebruiken voor dynamische e-mailaddressen.

en: Key ID
nl: Sleutel-ID

en: Tokens related to Ubercart orders.
nl: Tokens gerelateerd aan Ubercart-bestellingen.

en: Message format
nl: Berichtformaat

en: Enter the 'From' email address, or leave blank to use your store email address. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer het e-mailadres van de afzender in, of laat leeg om het e-mailadres van de winkel te gebruiken. U kunt bestellingstokens gebruiken voor dynamische e-mailadressen.
