Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Import
pl: Importuj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: Stock
pl: Asortyment

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Key
pl: Klucz

en: Activation
pl: Aktywacja

en: Product
pl: Produkt

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: Updated order
pl: Zamówienie zaktualizowano

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
pl: Wprowadź adresy e-mail do otrzymywania powiadomień, każdy w nowej linii. Możesz użyć wzorców podstawiania do dynamicznego tworzenia adresów e-mail.
