Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: Import
pt: Importar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Separator
pt: Separador

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Sender
pt: Remetente

en: Stock
pt: Estoque

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: Key
pt: Chave

en: Activation
pt: Ativação

en: Product
pt: Produto

en: Orders
pt: Pedidos

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Sequence
pt: Sequência

en: Updated order
pt: Pedido atualizado
