Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Sender
ro: Expeditor

en: Stock
ro: Stoc

en: SKU
ro: Cod

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Key
ro: Cheie

en: Product
ro: Produs

en: Orders
ro: Comenzi

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Sequence
ro: Secvență
