Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Separator
tr: Ayraç

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: OK
tr: Tamam

en: Stock
tr: Stok

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Key
tr: Anahtar

en: Product
tr: Ürün

en: Orders
tr: Siparişler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Sequence
tr: Sıralama
