Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: OK
ug: جەزملەش

en: Sequence
ug: تەرتىپى
