Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Import
uk: Імпортувати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Separator
uk: Розділювач

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Sender
uk: Відправник

en: OK
uk: Гаразд

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: SKU
uk: Артикул

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Key
uk: Ключ

en: Activation
uk: Активація

en: Product name
uk: Назва товару

en: Product
uk: Товар

en: Orders
uk: Замовлення

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Revoked
uk: Недійсний

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Sequences
uk: Послідовності

en: Updated order
uk: Оновлене замовлення

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронні адреси, на які надсилати сповіщення, по одній на рядок. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.

en: Key ID
uk: Ід. ключа

en: Tokens related to Ubercart orders.
uk: Замінники, пов'язані з замовленнями Ubercart.

en: Message format
uk: Формат повідомлення

en: Enter the 'From' email address, or leave blank to use your store email address. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронну адресу відправника або залиште порожньою, аби використовувати електронну адресу магазину. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.
