Ubercart Product Keys (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Sequence
ur: ترتیب
