Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Cost
af: Koste

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Update
af: Dateer op
