Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Update
am: አዘምን
