Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Update
be: Абнавіць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
