Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Cost
bg: Цена

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Update
bg: Промени

en: Length
bg: Времетраене

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Shipping
bg: Доставка
