Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Clone
bs: Klon

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
