Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Update
eo: Ĝisdatigu
