Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Cost
et: Maksumus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Update
et: Uuenda

en: Length
et: Pikkus

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Sell Price
et: Müügihind

en: Stock
et: Ladu

en: Clone
et: Klooni

en: List price
et: Alghind

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Shipping
et: Kohaletoimetamine

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Sell price
et: Müügihind

en: Physical dimensions of the packaged product.
et: Pakendatud toote füüsilised mõõtmed.

en: Units of measurement
et: Mõõtühikud

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Unit of measurement
et: Mõõtühik

en: Default quantity to add to cart
et: Vaikimisi ostukorvi lisatav hulk
