Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
