Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Length
lv: Garums

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Stock
lv: Krājumi

en: Clone
lv: Klonēt

en: List price
lv: Vecā cena

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena

en: Physical dimensions of the packaged product.
lv: Iepakotas preces izmēri.

en: Units of measurement
lv: Mērvienība

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība

en: For a package containing only this product, how many are in it?
lv: Cik šīs preces vienību ir vienā iepakojumā?

en: Default quantity to add to cart
lv: Noklusētais preces daudzums, ko pievienot grozam
