Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Update
os: Сног кæн
