Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
