Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Update
sq: Rifresko
