Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Clone
th: โคลน
