Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Cost
tr: Maliyet

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Update
tr: Güncelle

en: Length
tr: Uzunluk

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Sell Price
tr: Satış Fiyatı

en: Stock
tr: Stok

en: Clone
tr: Kopya

en: List price
tr: Liste fiyatı

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Shipping
tr: Kargo

en: Feet
tr: Ayak

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Sell price
tr: Satış fiyatı

en: List Price
tr: Liste Fiyatı

en: Physical dimensions of the packaged product.
tr: Paketlenmiş ürünün fiziksel boyutları

en: Units of measurement
tr: Ölçüm birimi

en: Millimeters
tr: Milimetre

en: Unit of measurement
tr: Ölçü birimi

en: Product Class
tr: Ürün Sınıfı
