Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Update
bn: আপডেট

en: Width
bn: প্রস্থ
