Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Clone
cy: Clôn
