Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
