Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Actions
is: Gerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Update
is: Dagfør
