Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Update
ka: განახლება

en: Length
ka: სიგრძე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
