Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം
