Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Update
nn: Oppdater

en: Sell price
nn: Utsalspris
