Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Cost
pl: Koszt

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Length
pl: Długość

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Stock
pl: Asortyment

en: Clone
pl: Klonuj

en: List price
pl: Cennik

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Feet
pl: Stopa

en: Default quantity to add to cart
pl: Domyślna ilośc dodawania do koszyka
