Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Cost
te: ధర

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
